ÚVOD| O SPOLEČNOSTI| VÝROBA| SERVIS| ODKAZY| KONTAKT
English version German version Russian version Sapnish version

Kabco's Marketing Subsidiary:
NEMECEK GROUP
Osvoboditelu 485
76001  Zlin
Czech Republic

phone/fax:
+420 577 434 127
+420 577 430 080
email: marketing-europe@kabco.info


NEMECEK GROUP
Vitamins and dietary supplements

Exkluzivní kancelář společnosti KABCO pro Evropu a země bývalého Sovětského svazu je řízena firmou Němeček Group se sídlem v České Republice.

sponaKABCO Pharmaceuticals Inc., se sídlem ve státě New York, Spojené státy americké, je zakázkovým výrobcem vitaminů a potravin určených pro zvláštní výživu. Svoji činnost jsme zahájili v roce 1985 a na současné adrese se nacházíme již od roku 1994. Centrála naší společnosti je tvořena kancelářemi vedení společnosti a komplexním technologickým zázemím, sloužícím k formulování a výrobě produktů, dle specifických požadavků našich zákazníků. Nedílnou součástí centrály naší společnosti, je plně vybavená moderní laboratoř pro testování vitaminů a minerálů, používající rovněž HPLC a atomovou absorpční spektofotometrii. Kvalifikovaní technici zde pravidelně testují veškeré nové produkty.

Vyrábíme přes 2 500 produktů, které všechny odpovídají nejpřísnějším normám „current Good Manufacturing Practice - cGMP“ (Správná výrobní praxe), stanovené Americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Stávající měsíční výrobní kapacita se pohybuje mezi 200-250 milióny tablet a kapslí.

Díky přísné kontrole všech vstupních surovin a výrobních postupů, jsme schopni vyrobit produkty, které odpovídají nejvyšší možné kvalitě ve svém oboru.

S našimi výrobky jsou spokojeni četní zákazníci nejen ze Spojených států amerických, nýbrž i z Latinské Ameriky, Jihoafrické republiky, ze zemí Středního východu, Japonska, Číny a mnoha států Evropy.