ÚVOD| O SPOLEČNOSTI| VÝROBA| SERVIS| ODKAZY| KONTAKT
English version German version Russian version Sapnish version

Kabco's Marketing Subsidiary:
NEMECEK GROUP
Osvoboditelu 485
76001  Zlin
Czech Republic

phone/fax:
+420 577 434 127
+420 577 430 080
email: marketing-europe@kabco.info


Výroba

sponaCelý výrobní proces je pečlivě monitorován tak, aby byla zajištěna nejvyšší možná čistota a neporušenost konečného produktu. Naše vlastní laboratoř zajišťuje přesnou a kompletní analýzu vstupních surovin, vždy před započetím samotného výrobního procesu. Každý krok výrobního procesu (výroba směsi, míchání, tabletování, potahování, plnění do kapslí a balení) je přísně kontrolován a samozřejmostí je dodržování standardu „current Good Manufacturing Practice - cGMP“ (Správná výrobní praxe).

Zakázková výroba a vývoj nových produktů

sponaKABCO zvládne všechny přesně stanovené výrobní požadavky, včetně výroby tzv. přípravků „na míru,“ určených ke specifickému použití. Vývoj nových přípravků je důležitou a nedílnou součástí služeb zákazníkům. Můžeme se pochlubit tím, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější a nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Suroviny

sponaVýroba všech našich kvalitních produktů začíná již zakoupením nejkvalitnějších dostupných surovin a obalových materiálů od pečlivě vybraných dodavatelů. Vstupní suroviny podléhají nejpřísnějším testům účinnosti a kvality, čímž je zaručena naprostá shoda s požadavky na výrobek. Šetrné uskladnění vstupních surovin a nakládání s nimi zajišťuje optimální životnost všech komponentů.